Wybierasz się do Krakowa i Małopolski z kilkuosobową grupą znajomych? Pomyśl o skorzystaniu z oferty wynajmu busów!

Wynajem busów to doskonała alternatywa dla korzystania z komunikacji publicznej. Jeżdżąc w większej grupie (np. większa rodzina lub grupa kilku znajomych) wychodzi nawet taniej od korzystania z komunikacji publicznej!A jest przy tym komfortowo i wygodnie.

Większość turystów przyjeżdżających do Krakowa ma w planach zwiedzenie dużo większej liczby atrakcji niż tylko Kraków. Co prawda w samym Krakowie mamy tak wiele do zobaczenia, że przy krótkim pobycie trudno jest zwiedzić wszystkie atrakcje, ale będą już w tym mieście trudno nie pokusić się o zobaczenie jeszcze więcej. Jak więc zobaczyć – oprócz Krakowa – wszystko co ciekawe wokół niego – Wieliczkę, Wadowice, Oświęcim, Zakopane czy Częstochowę – sprawnie i komfortowo? Doskonałym pomysłem staje się wynajem busa, w którym pomieści się cała grupka i spora ilość bagaży.

Doskonałym pomysłem na zwiedzanie Krakowa i Małopolski jest przyjazd lub przylot do Krakowa transportem zbiorowych (pociągi, autobusy, samoloty) oraz wynajem busów.Firmy oferujące wynajem busów umożliwiają odbiór wypożyczanego busa nie tylko w siedzibach firmy, ale także umożliwiają odbiór w innych wybranych przez klientów miejscach – jak dworzec, hotel czy lotnisko. Wszystko to jeszcze bardziej usprawnia naszą wyprawę oraz skraca czas potrzebny na dokonanie wszelkich formalności.

Wbrew pozorom koszt wynajmu busów nie jest wysoki. W Krakowie bez problemu znajdziemy oferty wynajmu busów w cenie poniżej 200 złotych za dobę wynajmu. Co dzieląc na liczbę np. 8 pasażerów daje kwotę około 20 zł dziennie na każdego pasażera. Biorąc nawet pod uwagę to, że trzeba doliczyć koszt paliwa, wydaje się kwotą naprawdę niewielką i co najmniej porównywalną z korzystaniem z transportu publicznego. A przecież w wynajmie busów nie chodzi głównie o niskie koszty tylko o szybkość i komfort podróżowania.

Tutaj znajdziecie ofertę firmy oferującej wynajem busów Kraków – www.wynajem-busow-krakow.pl